Kamil Gala

Pacjenci pierwszy raz odwiedzający gabinet Osteopaty popełniają małe błędy utrudniające nam pracę. Opiszę krótko w punktach jak należy przygotować się do pierwszej wizyty, aby przybiegała ona sprawnie:

  1. W gabinecie należy pojawić się 10 minut przed planowaną wizytą w celu uzupełnienia zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na wykonanie zabiegów. Potrzebny będzie tutaj numer PESEL.
  2. Jeżeli Pacjent posiada dokumentację medyczną związaną z powodem zgłoszenia się na wizytę (zdjęcie RTG/MRI, wypis ze szpitala, opinie innych specjalistów itp.), należy ją ze sobą zabrać. Należy również przygotować listę przyjmowanych w danym dniu leków, wszystkich zabiegów i operacji jakie były kiedykolwiek wykonane.
  3. W dniu terapii prosimy, aby odpowiednio nawodnić organizm pijąc czystą wodę oraz jeżeli jest to możliwe, nie przyjmować leków przeciwbólowych.
  4. W gabinecie może zaistnieć konieczność rozebrania się, dlatego prosimy aby ubrać komfortową bieliznę. Na pewno konieczne będzie posiadanie niekrępujących ruchy ubrań na przebranie (bluzka sportowa, krótkie spodenki).

Zastosowanie się do tych punktów przyśpieszy przebieg wizyty i umożliwi mi prawidłową diagnostykę problemu.